Aktualności

Victoria Pilchowice - Kłodnica Gliwice 2:2

• autor: meniu24, 2013-09-02 22:39

W sobotę tj. 31.08.2013 r. przyszła pora żeby ruszyły rozgrywki zabrzańskiej klasy "B".

Drużyna z Pilchowic w ten dzień podejmowała Kłodnicę Gliwice która sezon 2012/2013 skończyła na wysokim 4 miejscu, chodź pamiętamy że ostatni mecz obu drużyn wygrała drużyna z Pilchowic 1-2.

Początek spotkania układał się bardziej po myśli zawodników miejscowej Victorii którzy częściej gościli pod bramką Gliwiczan , udokumentowali to bramką w 27 min. autorstwa Kowala i doskonałej asyście Gulińskiego. Chwilkę po zdobytej bramce bramkarz victorii poprosił o zmianę. Goście z Kłodnicy wyrównali w 38 min. meczu po błędzie bramkarza. Gdy wydawało się że na przerwę zejdziemy przy stanie 1:1 , bramkę do szatni po błędzie stopera przyjezdnych zdobywa Tułak. Po przerwie nasza drużyna dała się cofnąć do obrony i kilkukrotnie kontratakując rywala. W 70 min taka kontra mogła przynieś zwycięstwo piłkę meczową na nodze miał Adaszyński Piotr lecz minimalnie przestrzelił. Drużyna z Gliwic atakowała coraz częściej i doprowadziła do remisu w 90 min meczu. Po zdobytej bramce Kłodnica mogła wygrać mecz lecz strzał jednego z jej zawodników zatrzymał się na poprzeczce bramkarza Victorii.Mecz kończy się wynikiem 2:2. Warto dodać że w meczu sędzia nie pokazał żadnej kartki.